452. Horníci
Technika: litografie
Šířka: 14 cm, výška: 23 cm, rámování: volný list
Stav: poškozeno
Konec dražby: 23.04.2023 18:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč