121. Nokturno
Autor: Miloš Kurovský
(1924 Ostrava)
signováno vpravo dole, dar autora současným majitelům
Technika: kombinovaná technika na kartonu
Šířka: 60 cm, výška: 21 cm, rámování: 24,5 x 65 cm
Konec dražby: 11.04.2018 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč