Apokalypsa

Autor: Miloš Kurovský
(1924 Ostrava)

Signováno vpravo dole, na reversu autorské razítko, olištováno
Materiál: Pastel
Šířka: 45 cm, výška: 35 cm, rámování: 37,5 x 47 cm

Konec dražby: 21.01.2021 20:21 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 800 Kč