Velká Pardubická
Autor: Miroslav Malý
(1947 Rychnov nad Kněžnou)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2009
Šířka: 45 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 45 x 55 cm
Konec dražby: 11.07.2023 20:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč