Bělouš
Autor: Miroslav Malý
(1947 Rychnov nad Kněžnou)
Signováno a datováno vpravo dole, nerámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 2009
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 16.08.2023 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 800 Kč