Portrét chlapce
Autor: Nikolaj Bakulin
(1896 Moskva - 1962 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1936
Šířka: 37 cm, výška: 48 cm, rámování: 63 x 51,5 cm
Konec dražby: 10.07.2023 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč