Písek I.

Autor: Jan Sýkora
(1933 Blovice - 2017 Písek)

signováno a datováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, zaskleno a oblepeno
Technika: akvarel, datace: 1999
Šířka: 29 cm, výška: 24 cm, rámování: 39 x 42

Konec dražby: 08.04.2024 20:22 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč