Stromy
Autor: Václav Toman
(1896 Brňany, Litoměřice - 1962 ?)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1927
Šířka: 18 cm, výška: 27 cm, rámování: 41 x 30 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:36 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč