Dvojice
Autor: Zdeněk Přikryl
(1928 Chomoutov, Olomouc - 2020 Hranice (Přerov))
Patinovaná pálená hlína, značeno vespod.
Datace: 1978
Šířka: 20 cm, výška: 21 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč