Soubor kolorovaných litografií 22 kusů

Autor: Josef D. Černý
(1915 Malejovice, Kutná Hora - 1996 Praha)

soubor litografií, některé kolorované akvarelem, signováno autorem tužkou, zaskleno, rámováno
celkem 22 kusů různých rozměrů
Technika: litografie

Konec dražby: 11.07.2023 21:37 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 200 Kč