Rodolpho II.

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno vpravo dole, číslováno 41/93 vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 43 cm, rámování: 67 x 54 cm

Konec dražby: 02.03.2020 20:47 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč