Letadlo
Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)
Přisouzeno autorovi, ve středu přehyb a dírky po sponkách, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: serigrafie
Šířka: 35,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 41,5 x 57,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 15.05.2023 21:20 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč