Krysař

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie, datace: 1985
Šířka: 15,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 31 cm

Konec dražby: 07.04.2020 20:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč