Námluvy

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

Signováno tužkou vpravo nahoře
Technika: ofset
Šířka: 20,5 cm, výška: 30 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 05.01.2022 19:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč