19. Procházka

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, číslováno 95/200, volný list 10,5 x 7 cm
Technika: litografie
Šířka: 4 cm, výška: 5 cm

Konec dražby: 22.10.2019 20:06 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč