2. V galerii

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: perokresba na kartonu, datace: 1960
Šířka: 52 cm, výška: 37 cm, rámování: 48 x 62

Konec dražby: 10.04.2018 18:07

Dosažená cena: 20 200 Kč

Vyvolávací cena: 2 900 Kč

Seznam příhozů (38)

částkapříhoz
20 200 Kč10.4.2018 18:02:29 (limit 10.4.2018 18:02:06)
19 200 Kč10.4.2018 18:02:29
18 200 Kč10.4.2018 18:02:06 (limit 10.4.2018 18:02:06)
17 200 Kč10.4.2018 14:20:10
16 900 Kč10.4.2018 14:20:10 (limit 20.3.2018 13:58:55)
16 200 Kč21.3.2018 12:01:11 (limit 20.3.2018 13:58:55)
15 200 Kč21.3.2018 12:01:11
14 200 Kč21.3.2018 12:01:07 (limit 20.3.2018 13:58:55)
13 200 Kč21.3.2018 12:01:07
12 200 Kč21.3.2018 12:01:03 (limit 20.3.2018 13:58:55)
11 200 Kč21.3.2018 12:01:03
10 200 Kč20.3.2018 13:58:55 (limit 20.3.2018 13:58:55)
9 700 Kč19.3.2018 14:06:53
9 200 Kč19.3.2018 14:06:47 (limit 2.3.2018 17:41:53)
9 000 Kč19.3.2018 14:06:47