20. Mořská panna na kozlu

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, volný list 17 x 15,5 cm
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 15 cm

Konec dražby: 22.10.2019 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 650 Kč