25. Sultán a kočky

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno uprostřed dole v tisku, paspartováno, zasleno
Technika: ofset
Šířka: 29 cm, výška: 38 cm, rámování: 40 x 51 cm

Konec dražby: 14.02.2023 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč