Kalendář 1992 - signováno autorem

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno a datováno vpravo, volně
autorsky signováno
Technika: ofset
Šířka: 32,5 cm, výška: 48 cm
Stav: vynikající

Konec dražby: 26.09.2023 20:49 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč