59. Zinkografie - 2 kusy

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno v tisku, paspartováno, zaskleno, konvolut - 2 kusy
Technika: zinkografie na kartonu
Šířka: 16 cm, výška: 23 cm, rámování: 40 x 30 cm

Konec dražby: 17.04.2019 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 600 Kč