Adamsova rodina

Autor: Adolf Born
(1930 České Velenice - 2016 Praha)

signováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 23/200, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 48 cm, rámování: 67 x 52 cm

Konec dražby: 04.04.2022 19:07 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 500 Kč