Řeka Rönne
Autor: Carl Erik Trulsson
(1924 - ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 51,5 x 62
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 21:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč