2 kusy grafik
Autor: Karla Ryvolová
(1940 ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 6 cm, výška: 6 cm, rámování: 23,5 x 21,5 cm
Konec dražby: 19.09.2023 20:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč