Na pastvě
Autor: Dirck Bergen van
(1649 Haarlem - 1700 Haarlem, Nizozemí)
Přisouzeno autorovi, na reversu štítek, rámováno.
Technika: olej na dřevě
Šířka: 32 cm, výška: 27 cm, rámování: 37 x 43 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:09 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč