63. Mrtvý horník
Autor: Arnošt Gause
(1910 Split, Chorvatsko - 1989 Ontario, Kanada)
sádrové patinované modelleto, signováno a datováno na plintě
Materiál: patinovaná sádra, datace: 1938
Výška: 43 cm
Konec dražby: 11.04.2018 19:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč