Radost z přírody - L Formát
Autor: Annette Ollivary
(1926 Marseille - 2012 Francie)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 55 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 61,5 x 78,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč