Plakát k výstavě
Autor: Jean Pons
(1913 - 2005)
zaskleno, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: litografie
Šířka: 30 cm, výška: 49 cm, rámování: 66,5 x 46
Konec dražby: 23.11.2023 20:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč