Psi u pracovního stolu
Autor: Edwin Landseer
(1802 Londýn - 1873 Londýn)
vyril: T. Landseer, namaloval E. Landseer, paspartováno
Technika: mědirytina
Šířka: 61,5 cm, výška: 56 cm, rámování: v paspartě
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč