Paříž
Autor: Willy Severin Karlsson
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 59 cm, rámování: 68,5 x 58,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.07.2023 20:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč