Ze staré Prahy

Autor: Bohumil Jaroš
(1856 Jičín - 1924 Praha)

signováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1914
Šířka: 48,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 49 x 66

Konec dražby: 27.01.2020 20:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč