61. Karlštejn

Autor: Bohumil Jaroš
(1856 Jičín - 1924 Praha)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rám pošk.
Technika: akvarel na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 37,5 cm, rámování: 62 x 52 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.04.2018 19:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč