Lesní splav

Autor: Bohumil Jaroš
(1856 Jičín - 1924 Praha)

Nesignováno, na reversu autorský štítek, rámováno, zaskleno, zvlněný kartón
Technika: akvarel
Šířka: 30 cm, výška: 40 cm, rámování: 55 x 45 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 20:40 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč