Krajina v modré

Autor: Josef Kilián
(1918 Soběslav - 1999 Mladá Boleslav)

signováno a datováno uprostřed dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1944
Šířka: 21,5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 21,5 x 31,5
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 24.08.2023 20:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč