Farma
Autor: Coenraad Garms
(1863 Amsterdam, Nizozemsko - 1944 ?)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 31,5 x 38,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:57 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč