127. Na břehu
Autor: Karl Anton Zach
(1868 Rakousko - 1959 Vídeň)
signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 30 cm, výška: 22 cm, rámování: 39 x 48
Konec dražby: 06.03.2024 21:03 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč