145. Letní kytice
Autor: Linda Lišková
(1924 Praha - 2008)
signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 49 cm
Konec dražby: 06.11.2018 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 900 Kč