235. Kvetoucí větve

Autor: Linda Lišková
(1924 Praha - 2008)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, plátno v levé části uvolněno z kartonu a malba mírně opadaná
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 70 cm, rámování: 84 x 64 cm
Stav: poškozená malba

Konec dražby: 22.07.2020 21:57 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč