Příboj L formát
Autor: Jan Jensen
(1974)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 44 x 108
Konec dražby: 15.08.2023 21:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč