Vesnický motiv
Autor: Jiří Poláček
(1935 Nasavrky (Chrudim) - 2000 Nasavrky (Chrudim))
signováno vpravo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: volná deska
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 15.08.2023 21:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč