Kostelík
Autor: Rudolf Jindřich
(1882 Město Touškov (Plzeň-sever) - 1968 Praha)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: kresba
Šířka: 23 cm, výška: 19,5 cm, rámování: 41 x 34 cm
Konec dražby: 12.09.2023 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč