266. Večer
Autor: Josef Mánes
(1820 Praha - 1871 Praha)
Zaskleno a zarámováno
Šířka: 28 cm, výška: 24 cm, rámování: 39,5 x 45,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.12.2021 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč