Podzim pod Třemšínem

Autor: Edvard Biener
(? ? - ? ?)

Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 100 cm, výška: 70,5 cm, rámování: 84,5 x 114 cm

Konec dražby: 23.08.2023 21:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 2 000 Kč