Koně

Autor: J. Horváth

Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 100 cm, výška: 69 cm, rámování: 87,5 x 118 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 23.08.2023 21:21 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč