Místo zamilovaných - XL Formát

Autor: Walter Klein Lindström
(1887 Německo)

signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1910
Šířka: 65 cm, výška: 89 cm, rámování: 99,5 x 76 cm

Konec dražby: 14.09.2023 20:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 7 500 Kč