Dívka u vázy růží
Autor: Václav Švarc
(1886 Kožlany - 1956 České Budějovice)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na dřevě, datace: 1948
Šířka: 50 cm, výška: 58 cm, rámování: 71,5 x 63,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 22.10.2023 15:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 600 Kč