Dům
Autor: Eduard Caspar Hauser
(1807 Basel, Švýcarsko - 1864 Le Havre, Francie)
rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 25 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 54 x 46
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč