Interiér
Autor: Drahoslav Šolta
(1960 Hranice na Moravě)
signováno vpravo dole, na reversu výstavní razítka
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 130 cm
Konec dražby: 10.04.2024 21:21 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč