Mariánské lázně
Autor: Drahoslav Šolta
(1960 Hranice na Moravě)
Signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akryl, materiál: malba/karton
Šířka: 58 cm, výška: 40 cm, rámování: 58 x 77 cm
Konec dražby: 16.08.2023 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč