Mysl budoucnosti
Autor: Lubomír Kressa
(1941 Třebíč - 1981 Třebíč)
Technika: akvarel, datace: 1968
Šířka: 18 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 50 x 37,5 cm
Konec dražby: 16.08.2023 21:02 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč