Horská krajina
Autor: Vilém Horný
(1933 Orel - 1982 Hradec Králové)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75,5 cm, výška: 66,5 cm, rámování: 90,5 x 81 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.08.2023 20:57 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 400 Kč